היי נלי,
רציתי להגיד לך תודה.
למדתי כמה דברים מעניינים על עצמי ועל החיים,
שאני יכולה לבחור.
קיבלתי שוב אישור לכך שאני צריכה לסמוך על עצמי.

אבל יותר מהכל אני חושבת שהייתה לי חוויה מתקנת, באתי מתוך בחירה שלי לטיפול וגיליתי שטיפול לא חייב להיות בהכרח בכוח, בהכרח מזיק/לא מועיל, בהכרח כזה שאומר כמה אני לא בסדר ושצריך לתקן אותי.
כל האנטי והזעם שהיה לי על כל הטיפולים שעברתי בעברי, כבר לא פה. אני רואה את העניין של טיפול באור אחר לגמרי.

אז שוב תודה💖

את טיפול ה CBT אצל נלי התחלתי בשלב מאוד קריטי בחיי, בתחילתה של התדררות גדולה בתפקודי כאדם בחברה ובזוגיות, וזה לאחר מספר מפגשים עם מטפלים אחרים, שבהם לא הורגש איזשהו חיבור.
לאחר הטיפול הראשון כבר הרגשתי שיש לנו תקשורת מעולה ואנחנו משדרים על אותו גל, נלי ידעה איך מצד אחד להכיל אותי, אבל מצד שני גם להכווין אותי למקומות הנכונים בלי פשרות, ובכך לפרוץ לאט לאט את חומות ההגנה שבניתי לעצמי.
נלי אדם קשוב אך החלטי וחדור מטרה, העובדה הזאת גרמה לכך שכל פגישה תהפוך עבורי לעבודה קשה בדרך לשיפור מתמיד, ואכן,
הפגישה הראשונה עם נלי הייתה הנקודה בה חיי שינו כיוון, לטובה.
חשוב לציין כי הרמה המקצועית, הרגשית והאינטלקטואלית מאפשרות לה לגעת בנקודות קשות וכואבות מאוד, במינון הנכון בלי לעשות נזק, נושא שאינו טריוויאלי בפני עצמו.
אני חד משמעית חב את ההתקדמות שלי גם בחיי המשפחה, גם בתעשייה, וגם בלימודיי, להכוונה של נלי ולעבודה שעשינו יחדיו.

נלי היקרה.

אני זוכרת את השיחה הראשונה שלנו, אני שוכבת באמבטיה מלאת קצף חושבת לאן החיים שלי הולכים ומבינה שלא לכיוון שאני רוצה. מרגישה מיואשת, חסרת כוחות, אובדת עצות, מבולבלת, חוששת בכל צעד שאבחר. ואז נכנסת לפייסבוק, שואלת אם מישהו מכיר מטפלת מומלצת והמליצו לי על

מוצאת את עצמי מחייגת, כן מתוך האמבטיה, אלייך. את עונה בקו השני, עם קול שמרגיע אותי ונותן לי תחושה שזה זה. קובעות למחרת בבוקר.

מגיעה אלייך מלאת חששות, לא יודעת מאיפה להתחיל ואת, בדרכך הנעימה, המכבדת והמכילה, הלא שופטת, שומעת ברוגע, ובעיקר נותנת לי תחושה טובה ונוחה.

ממפגש למפגש למדתי ממך המון, בעיקר שאני צריכה לחשוב מה יעשה לי טוב, מה יעשה אותי מאושרת, איך לא לוותר על עצמי בין כל הסובבים אותי והאהובים עלי. לתת מקום גם לעצמי.

עברתי איתך תהליך שכלל 12 מפגשים, מפגשים שציפיתי להם, מפגשים שנתנו לי כח, החזירו לי את האמונה בעצמי, החזירו לי את החיוך, ולימדו אותי המון על עצמי, וגם על אחרים.

גם אם נאמרו דברים קשים, אף פעם לא שפטת, תמיד נתת לי לראות את הצד שלי ומה טוב לי (דבר שכבר שכחתי איך עושים לפני שהגעתי אלייך).

מודה לך גם שלימדת אותי לנשום, לדעת שיש דברים שלא תלויים בי כי "זה שלו/שלה".

אין ספק שחלק גדול מהנשימות העמוקות שאני מצליחה לנשום עכשיו בחיוך הן הרבה בזכותך.

 

 תודה!

אני לעולם לא אשכח את הפגישה הראשונה עם נלי. הגעתי אחרי תקופה מייסרת של חוסר תקשורת עם עצמי שהוביל אותי לבחור בחירות לא נכונות עבורי, והבנתי שחלק גדול מאוד מהזמן אני מסתובב עם תחושות קשות כלפי עצמי. באותה התקופה חשבתי על טיפול פסיכולוגי ככזה שיעיל רק בחלק מהמקרים, ושהטיפול עוסק בבחינת החוויות הטראומתיות שעיצבו אותי ושאדרש למלא את חלל החדר במילים ובזכרונות שלי.

את נלי, הופתעתי מכך שטיפול יכול להיות גם דיאלוג. התעמתתי עם מחשבות שהתרוצצו בראשי, וביחד למדנו איך אפשר לשפר את מערכת היחסים שלי עם עצמי ומתוך כך גם עם הסביבה שלי. נלי העניקה לי כלים שמלווים אותי גם היום, ומאפשרים לי להתמודד בצורה אחרת עם עצמי ועם שגרת החיים שלי. היום, אני יכול לומר שהבחירה ללכת להיות מטופל אצל נלי הייתה הבחירה האחראית ביותר שיכולתי לעשות.

אני אדם שלם יותר שמסתובב עם ארגז כלים שמאפשר לי לבחור בחירות בצורה נכונה עבורי, לרדת לשורש הרגשות שלי ולהבין מה מניע אותן ולהציב גבולות בריאים ביני לבין הסביבה שלי. נלי היא מטפלת נוכחת שמתאימה את הטיפול למי שבוחר להיות מטופל. למדתי שטיפול הוא לא תהליך פסיבי שכל מה שנדרש ממני הוא להגיע פעם בשבוע למפגש, במהלך השבוע תרגלתי דברים שעלו בטיפול, וזה אחד מהדברים שהפכו אותו למשנה חיים עבורי. הייתי חלק פעיל מהטיפול, עשינו את זה ביחד.

לנלי היקרה תודה רבה על הטיפול שלך, עזרת לי בקשיים רבים שלי בחיים. תמיד טוב לדעת שאת נמצאת שם בשבילי. את בן אדם מקצועי ומדהים!

מאז שנפגשנו היית לי כמלאך מהשמיים עידודך וליוויך אפשרו לי להחזיק את הראש מעל המים. מצאתי אצלך אוזן קשבת ויחס של אמא אוהבת הענקת לי הרבה חום ואהבה והבאת לנפש שלי הרבה שלווה. תודה רבה על הכל.

יש לך לב ענק את אוהבת לעזור ולתמוך הרבה מעבר לתפקיד שלך גם אלף תודות לא יספיקו כדי שתדעי את הערכתי אליך עבור כל מה שעשית בשבילי האמנת בי ולא נטשת אותי אף פעם.

המון תודה על השיחות התמיכה והיחס החם והלבבי כלפי. בזכות מה שעברנו אני יותר מודעת ומה היא תקשורת איך להבין סיטואציה ואיך להגיב החיים שלי השתנו בזכותך! תודה רבה

נלי אחת ויחידה התברכת באישיות מיוחדת, הלוואי ויהיו עוד מטפלים כמוך. מה שמעניין אצל נלי יכולת הרגשית ההבנה והמקצועיות הגבוהה שלה את מתנה

דילוג לתוכן